Ліпомоделювання – можливість змінити контури обличчя та тіла без радикальної пластичної хірургії та тривалого відновлювального періоду.

Все це можуть забезпечити процедури: ліпофілінг та ліпосакція.
ЛІПОСАКЦІЯ
це процедура вакуумного відкачування зайвого жиру та надання тілу нових контурів.

Вона дозволяє позбутися жирових відкладень, коли схуднути за допомогою дієти та фізичних навантажень не виходить, але не вирішує проблеми надмірної ваги.

Ліпосакція проводиться в області: стегон, сідниць, спини, колін, шиї, підборіддя, щік, плечей та живота.

Найбільше вона підходить для пацієнтів з еластичною шкірою.
Підготовка до операції ліпосакції:

Підготовка до операції починається з консультації, де з'ясовується, що саме хоче зробити пацієнт, із яких зон видалити жирову тканину та оцінюється, наскільки можлива така операція.
Обов'язково проводиться огляд уточнення маси тіла пацієнта, стану шкіри, стану проблемних зон.

Як відбувається операція:

Перший етап – ліпосакція зазвичай проводиться під загальним наркозом, але за невеликих обсягів може проходити під місцевою анестезією.

Наступний етап - введення через невеликі розрізи канюль і видалення підшкірного жиру.
Тривалість операції становить від 30 хвилин до кількох годин: все залежить від об'єму жиру, який потрібно вивести з організму.
Після завершення всіх маніпуляцій накладаються маленькі шви.

Процедуру можна, а іноді і потрібно додатково поєднувати з ліпофілінгом - ця операція передбачає імплантацію відібраної підшкірно-жирової клітковини в зони, що потребують збільшення та підтяжки.

Післяопераційна реабілітація триває близько двох тижнів.

Набряки можуть спостерігатися протягом декількох тижнів залежно від сфери втручання.

Щоб уникнути відвисання шкіри та інші небажані прояви, рекомендується носити компресійну білизну, яка також прискорює процес відновлення.

ЛІПОФІЛІНГ
це трансплантація власного жиру в проблемні зони: груди, стегна, сідниці та обличчя.
Найчастіше його застосовують для усунення косметичних дефектів, щоб:

  • позбутися носогубки;
  • скоригувати слізну борозну та повіки;
  • розгладити зморшки;
  • змінити форму підборіддя, щік та вилиць;
  • удосконалити форму тіла;
  • скоригувати форму сідниць, стегон, гомілок, кистей рук та грудей.
Підготовка до ліпофілінгу:

На підготовчому етапі з пацієнтом проводиться консультація, у процесі якої уточнюються побажання до результатів операції.

Оцінюється стан загального стану здоров'я пацієнта, визначаються зони, які потребують корекції, та обсяг надлишків жирової тканини.

Пацієнт проходить повне медичне обстеження, йому видається перелік індивідуальних рекомендацій, яких він має дотримуватись до операції та після її проведення.

Перед хірургічним втручанням рекомендується відмова від куріння та медикаментів, які містять аспірин.

Етапи ліпофілінгу:

Перед операцією проводиться розмітка зон, з яких буде вилучена жирова тканина та в які вона буде переміщена. Зазвичай зонами отримання жирових клітин є області сідниць, стегон, внутрішньої поверхні колін та живота.

Залежно від обсягів запланованого втручання, процедура може проводитися як під місцевим знеболенням, так і під наркозом.
Після завершення операції одягається спеціальна компресійна білизна.

Тривалість післяопераційного перебування у стаціонарі зазвичай становить не більше доби.
Терміни відновлювального періоду залежать від обсягу втручання, а також від віку пацієнта, індивідуальних особливостей його організму та виконання ним післяопераційних рекомендацій.

ВІДГУК ПАЦІЄНТКИ
КЛАСИЧНА АБДОМІНОПЛАСТИКА
Tilda Publishing

"Добрый день! Хочу с вами поделиться своими эмоциями и наблюдениями через 6 месяцев после операции))) Я себя не любила! Наверное только сейчас, я поняла, до какой степени.... ????
Я не могла воспринимать своё тело после родов, принять изменения. А иногда, очень редко, даже не хотелось жить.????

Мне не хотелось выходить на улицу без верхней одежды, которая может скрыть недостатки фигуры. Я ненавидела лето и любила зиму! Все это было до..... Встречи с вами Анатолий Олегович!!! ????А вот после, это: идеальный животик, спинка, счастье, светящиеся глаза, любовь к себе и не только) Желание поскорее бы было лето! Ещё неожиданный бонус для себя заметила то, что прошли головные боли!)

Очень часто одеваясь и смотря на себя в зеркало у меня падало настроение и думаю на этом фоне (уж больно много я думала, переживала о фигуре.....????) начинались головные боли. Теперь их нет! И не будет! Спасибо вам большое! Надеюсь после вашего искусства будет много счастливый женщин, которые избавятся от комплексов, полюбят себя и будут украшать мир. Жалею лишь об одном, что не сделала этого раньше.

Ведь когда счастлива женщина, счастливы все вокруг!????"
РЕКОМЕНДАЦІЇ

Якщо операція виконувалася під загальним наркозом, пацієнт проводить 1 добу під наглядом медичного персоналу в стаціонарі.
Якщо застосовувалася місцева анестезія, то через 1 годину можна їхати додому та виконувати все рекомендаціями від пластичного хірурга.

У післяопераційному періоді рекомендується відмовитися від:

  • фізичних навантажень, підняття тяжкості; куріння та прийому деяких лікарських препаратів;
  • відвідування солярію, сауни та лазні;
  • подорожі зі зміною кліматичних умов.
Після маніпуляцій на тілі необхідне носіння компресійної білизни.
У середньому, при дотриманні всіх лікарських приписів післяопераційні набряки проходять через 7-10 днів після ліпофілінгу особи та через 2-3 тижні після ліпосакції та ліпомоделювання тіла.
Сліди від проколів (розрізів) зазвичай гояться через 7-10 днів.
Оцінити ж остаточні результати можна буде через кілька місяців, коли повністю спаде набряклість, зникнуть гематоми та гіперемія шкіри (переповнення кров'ю судин).

Для скорочення термінів реабілітації та полегшення стану пацієнта застосовують різні фізіотерапевтичні процедури.
Вони допомагають відновити кровообіг, усунути тимчасовий лімфостаз, розсмоктувати гематоми та стимулюють регенеративні процеси.
РЕЗУЛЬТАТ

Результати після ліпофілінгу та ліпосакції зберігаються досить довго – в середньому, від кількох місяців до кількох років. Їхня стійкість залежить, насамперед, від способу життя самого пацієнта, від того, наскільки ретельно він стежить за своєю вагою після їх проведення та дотримується рекомендацій, виданих хірургом.
Мають значення та індивідуальні особливості організму, що впливають на швидкість накопичення жирової тканини та ступінь її приживання після переміщення в зону корекції.

Плануючи покращити свої контури тіла і обличчя, слід пам'ятати про важливий момент - хоч ці операції і є малотравматичними, але все ж таки представляють особливий вид хірургічного втручання і мають свої специфічні особливості - в тому числі, що стосуються реабілітаційного періоду.
Ці особливості вимагають від пацієнта сумлінного дотримання всіх рекомендацій, отриманих лікаря.

Однією з найважливіших умов є стабілізація ваги, відсутність коливань ваги у післяопераційному періоді. Наприклад, при схудненні пацієнта після проведення ліпофілінгу пересаджена жирова тканина на ділянках корекції скоротиться в обсягах в першу чергу, а при різкому збільшенні ваги після ліпосакції жир може відкластися в зонах, що не піддавалися втручанню.

Таким чином, суттєві коливання ваги після ліпофілінгу та ліпосакції здатні анулювати усі отримані результати. З цієї причини тим людям, які планують скоригувати свою зовнішність за допомогою зазначених операцій, слід об'єктивно оцінювати власні можливості та суворо дотримуватися всіх лікарських розпоряджень після проведення даних хірургічних втручань.

Запишіться на прийом

Залишіть свої контактні дані і помічник зв'яжеться з вами протягом п'яти хвилин
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Made on
Tilda